Centrum Archiwistyki Społecznej

Dane teleadresowe

Centrum Archiwistyki Społecznej 

ul. Rejtana 17, lok. 25/26/27
02-516 Warszawa
tel. 22 294 11 00
kontakt@cas.archiwa.org

Dyrekcja

Katarzyna Ziętal
p.o. dyrektor

Joanna Łuba
zastępczyni dyrektora

Sekretariat

tel. 22 294 11 00

Andrzej Konopka
kontakt@cas.archiwa.org
a.konopka@cas.archiwa.org

Dział Administracji

tel. 22 294 11 03 

Michał Zadrzyński
kierownik
m.zadrzynski@cas.archiwa.org

Dział Rozwoju Kompetencji Archiwistów Społecznych

tel. 22 294 11 04

Adriana Kapała
koordynatorka szkoleń i edukacji
a.kapala@cas.archiwa.org
szkolenia@cas.archiwa.org

Joanna Michałowska
koordynatorka sieci konsultacyjnej
j.michalowska@cas.archiwa.org


Dział Projektów Kulturalnych

tel. 22 294 11 05

Agata Bujnowska
a.bujnowska@cas.archiwa.org

Katarzyna Płażyńska
k.plazynska@cas.archiwa.org


Dział Rozwoju Narzędzi Cyfrowych

tel. 22 294 11 06 

Małgorzata Pankowska
kierowniczka

m.pankowska@cas.archiwa.org
osa@cas.archiwa.org

Małgorzata Kudosz
m.kudosz@cas.archiwa.org

Denis Gornichar
d.gornichar@cas.archiwa.org

 

Dział Księgowości

tel. 22 294 11 10

Zofia Otmianowska
z.otmianowska@cas.archiwa.org

 

Samodzielne Stanowisko ds. Kadr i Płac

tel. 22 294 11 10

Patrycja Staszałek
p.staszalek@cas.archiwa.org

 

Inspektor Ochrony Danych

Izabela Szeląg
iod@cas.archiwa.org

Metadane

Data publikacji : 09.06.2020
Podmiot udostępniający informację:
Centrum Archiwistyki Społecznej
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Administrator BIP

Opcje strony

do góry