Centrum Archiwistyki Społecznej

Dane teleadresowe

Centrum Archiwistyki Społecznej 

ul. Rejtana 17, lok. 25/26/27
02-516 Warszawa
tel. 22 294 11 00
kontakt@cas.archiwa.org

Dyrekcja

Katarzyna Ziętal
p.o. dyrektor

Joanna Łuba
zastępczyni dyrektora

Sekretariat

tel. 22 294 11 00
Agnieszka Gwiazda
kontakt@cas.archiwa.org
a.gwiazda@cas.archiwa.org
 
Dział Administracji

tel. 22 294 11 03 
Michał Zadrzyński
kierownik
m.zadrzynski@cas.archiwa.org
 
Dział Komunikacji i Promocji

tel. 22 294 11 09
Martyna Sypniewska
kierowniczka
m.sypniewska@cas.archiwa.org

Jagoda Kwiatkowska
j.kwiatkowska@cas.archiwa.org
 
Dział Rozwoju Kompetencji Archiwistów Społecznych

tel. 22 294 11 06 
Małgorzata Pankowska-Dowgiało
kierowniczka
m.pankowska@cas.archiwa.org
osa@cas.archiwa.org

Małgorzata Kudosz
m.kudosz@cas.archiwa.org

Andrzej Konopka
a.konopka@cas.archiwa.org
 
tel. 22 294 11 04
Adriana Kapała
koordynatorka szkoleń i edukacji
a.kapala@cas.archiwa.org
szkolenia@cas.archiwa.org

Joanna Michałowska
koordynatorka sieci konsultacyjnej
j.michalowska@cas.archiwa.org

Dział Projektów Kulturalnych

tel. 22 294 11 05 
Katarzyna Płażyńska
kierowniczka

k.plazynska@cas.archiwa.org
Agata Bujnowska
a.bujnowska@cas.archiwa.org

Dział Rozwoju Narzędzi Cyfrowych

tel. 22 294 11 07
Denis Gornichar
programista front-end
d.gornichar@cas.archiwa.org

Daniel Kęska
programista
d.keska@cas.archiwa.org

Adam Madej
a.madej@cas.archiwa.org

Dział Księgowości

tel. 22 294 11 10
Anna Guzewicz
główna księgowa
a.guzewicz@cas.archiwa.org
 
Samodzielne Stanowisko ds. Kadr i Płac

tel. 22 294 11 10
Patrycja Staszałek
p.staszalek@cas.archiwa.org
 
Inspektor Ochrony Danych

Izabela Szeląg
iod@cas.archiwa.org

Metadane

Data publikacji : 09.06.2020
Data modyfikacji : 02.09.2020
Podmiot udostępniający informację:
Centrum Archiwistyki Społecznej
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Administrator BIP
Osoba modyfikująca informację:
Andrzej Konopka

Opcje strony

do góry