Centrum Archiwistyki Społecznej

Dane teleadresowe

Centrum Archiwistyki Społecznej 

ul. Rejtana 17, lok. 25/26/27
02-516 Warszawa

NIP 5213889307

Regon 385444632

tel. 22 294 11 00
kontakt@cas.org.pl 

Dyrekcja

Katarzyna Ziętal
Dyrektor

Joanna Łuba
Zastępca Dyrektora 

Sekretariat

tel. 22 294 11 00
kontakt@cas.org.pl

 
Dział Administracji

tel. 22 294 11 03 
Michał Zadrzyński
Kierownik Działu Administracji
m.zadrzynski@cas.org.pl

tel. 22 294 11 00
Adriana Dąbrowa 
Koordynatorka ds. administracyjno-lokalowych
a.dabrowa@cas.org.pl 

tel. 22 294 11 03
Karolina Moczulak
Koordynatorka ds. administracyjnych
k.moczulak@cas.org.pl 

 
Dział Komunikacji i Promocji

tel. 22 294 11 08
Iwona Oleszczuk-Jaźwiecka 
Kierownik 
i.oleszczuk@cas.org.pl 

 

Dział Rozwoju Kompetencji Archiwistów Społecznych

tel. 22 294 11 09

Małgorzata Pankowska-Dowgiało

Kierowniczka
m.pankowska@cas.archiwa.org
osa@cas.org.pl 

tel. 22 294 11 06

Małgorzata Kudosz
Specjalistka
m.kudosz@cas.org.pl

Andrzej Konopka
Specjalista
a.konopka@cas.org.pl
 
tel. 22 294 11 04
Adriana Kapała
Koordynatorka szkoleń i edukacji
a.kapala@cas.org.pl
szkolenia@cas.org.pl

tel. 22 294 11 04

Joanna Michałowska
Koordynatorka sieci konsultacyjnej
j.michalowska@cas.org.pl

 

Dział Projektów Kulturalnych

tel. 22 294 11 05

Karolina Sakowicz 
Kierowniczka
k.sakowicz@cas.org.pl

Agata Bujnowska
Specjalistka 
a.bujnowska@cas.org.pl

Maria Mossakowska
Specjalistka 
m.mossakowska@cas.org.pl
 

Dział Rozwoju Narzędzi Cyfrowych

tel. 22 294 11 07

Ewa Majdecka
Kierownik

e.majdecka@cas.org.pl

Denis Gornichar
Programista 
d.gornichar@cas.org.pl 

Daniel Kęska
Programista
d.keska@cas.org.pl

Dział Księgowości

tel. 22 294 11 10

Anna Guzewicz
Główna Księgowa
a.guzewicz@cas.org.pl
 
Samodzielne Stanowisko ds. Kadr i Płac

tel. 22 294 11 10

Patrycja Staszałek
p.staszalek@cas.org.pl
 
Inspektor Ochrony Danych

Izabela Szeląg
iod@cas.org.pl

Metadane

Data publikacji : 09.06.2020
Data modyfikacji : 25.06.2021
Podmiot udostępniający informację:
Centrum Archiwistyki Społecznej
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Administrator BIP
Osoba modyfikująca informację:
Adriana Dąbrowa

Opcje strony

do góry